[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Bjelašnica opet

Bjelašnica opet

Neprijatelj prirode, izgleda, nikad ne spava.

Moderator: :-)

Re: Bjelašnica opet

Postby Anes » 12 Jan 2010, 18:23

ovo sa inspektorima je isto kao i u mostaru, vade se na nedostatak istih a to je sve smišljeno .znam neke ljude koji su tražili da rade insp. posao ali neme šanse da ga dobiju.! direktor t zajednice napravio nelegalno vilu uz samu ski stazu na rujištu, inspektor nedaleko od njega , pa ti kontaj što ne rade svoj posao ! naravno ne treba se predavati, pozz.
Anes

Postby justahiker » 12 Jan 2010, 18:33

Kao sto je rekoh i ovo je pocetak!

Moramo se borit svim legalnim sredstvima i proganjat' nadlezne da rade svoj posao.

Ako ih popustis, oni se opuste i zaborave zasto su tu. ;)

Sto se ovog incidenta oko usca Tusilacke rijeke tice, proganjacemo ih dok ne naprave neki konkretne pomake.

Na websiteu Eko Akcije se moze naci dio informacija, a pokusacu i ovdje da pisem o novim zbivanjima!
Uzbrdo - nizbrdo.....
justahiker

Postby Monarh » 10 Mar 2010, 12:12

Ima li ikakvih vijesti o ovome? Ikakavih pomaka? Išta?
Poslje je***a nema kajanja!!!!
Monarh

Postby justahiker » 10 Mar 2010, 13:06

Od posljednjeg odgovora od inspekcije Federalne Uprave da su izasli na teren i da posto na terenu nije niko zatecen, nisu mogli uraditi nista vise od fotografisanja, nismo dobili nista.
Ono sto su rekli da ce poduzeti mjere o utvrdjivanju vlasnistva zemljista, kao i investitoru radova, nije dobiven nikakav odgovor.
Ako se ne jave sami, trazice se odgovor.

U svakom slucaju dok je snijega, sigurno je da niko nece nista g(raditi) na uscu rijeke....
Uzbrdo - nizbrdo.....
justahiker

Postby Monarh » 11 Mar 2010, 10:46

Dobro je onda, i za očekivati je da se ne radi ništa dok je snijega, ali kad okopni, moramo organizirati 24/7 nadzor, da se ne napravi nešto, ppa dok se neko pojavi zvati inspekciju. Ja sam na nekoliko mjesta (Federalno ministarstvo prostornog uređenja, FMOIT, Kantonalno ministarstvo prostornog uređenja i zaštite okoliša) prosljedio informaciju o ovome problemu, i obavijestio ih da se to ne smije dopustiti.
Ostajemo na vezi i na lokaciji :)
Monarh

Postby Monarh » 06 May 2010, 20:04

Samo da vas obavijestim da još nema promjena, niti je išta započeto. Što je poravnato, poravnato je, trenutno se ništa ne dešava.
Monarh

Postby justahiker » 21 Sep 2010, 11:59

Svi oni koji su ovo ljeto isli od Marsala prema Bijelim vodama, mogli su primjetiti intenzivno prosirivanje puta na toj dionici.
Prije par dana sam u razgovoru sa jednim mjestaninom u vezi toga nacuo (odnosno on je spomenuo), da je sve to priprema za izgradnju brane na Neretvi.

Ocito masine i bageri ne mogu izaci putem od Konjica za Boracko, pa se planira to izvesti sa strane Bjelasnice i Visocice. Sjetih se onda motikinog komentara o asfaltiranju Visocice (sto mi je i ovaj covjek potvrdio), tako da se dobije potpuna slika o onome sto se planira.

Ovo je sve rekla-kazala, ali kako su namjerili da Neretvi zapecate sudbinu, sve je moguce....
Uzbrdo - nizbrdo.....
justahiker

Postby haris » 21 Sep 2010, 21:23

Tačno je da je izuzetno proširena ta dionica koju spominješ, ali ne vidim tu logiku da prođu mašine jer je stara širina te dionice koja se sada još više proširuje dva puta bila šira nego što je sada put dole prema Šabićima i prema mostu ispod Umoljana i dalje prema Tušilima.
može biti svašta, zato
kartu čitaj, seljaka pitaj
haris

Postby Mare » 28 Nov 2010, 18:28

Hajd sto su napravili gore one hotele "lijepog" i "autenticnog" izgleda, sve mi to inekako ide u glavu, ali mi jedno ne ide u glavu nikako! ZASTO NISU NAPRAVILI ONIH NEKOLIKO METARA CESTE ? :S. Pa covjece svaki makadam je bolji od onog, stvarno mi nije jasno kako ih nije stid turista !
Mare

Previous

Return to Eko-Zone!