PS BIH

Literatura, web, informacije, publikacije, filmovi, video, vodici, prirucnici, mape...

Moderator: :-)

Re: PS BIH

Postby 3oka » 24 Jan 2011, 21:57

Prenj, svaka ti je zlatna . . .

Da su ti savezi htjeli raditi kako treba ne bismo o ovome ni pricali. Sitno para kojima sad "razjedinjeni" ne mogu prici tjera "mudre glave" da prave kompromise o kojima se clanstvo ne obavjestava niti pita. Svima nama treba jaka zaledjina u vidu saveza iliti nekoga ili necega sto bi bio znak i pravne i socijalne razumnosti iz zemlje seljaka na brdovitom Balkanu, A ne da imamo svi razlicite clanske necega sto sami ne priznamo i sto sami olajavamo. Savez nam je bio potrebniji kad smo trebali 3000 dokumenata da izadjemo iz kakotnjaka, nego sad, kad bar za vizu ne trebamo praviti vece planove nego za ture. Naravno,
validne kartice i osiguranje kao minimum minimuma minimuma jako lijepo zvuce i navijam za njih. Ostace nam samo da vidimo na sta ce to sve izaci.

p.s. Ako se ponude da nam nose ranceve u planinu, ja prvi ne pristajem.
3oka

Postby azdaha » 20 Mar 2011, 00:13

u zadnjih par dana na sluzbenim stranicama PSBiH objavljen je pravilnik o planinskim stazama, zanimljivo stivo... ali... mislim da bi zone zajednica imala oko ovoga malo prokomentirati, ili mi se samo cini...

Postby azdaha » 25 Mar 2011, 18:27

izgleda da mi se samo ucinilo da bi neko nesto imao za kazati o vec spomenutom pravilniku ;)

da i jos, ovo je sada na stranicama PSBiH ako neko zna vise u vezi ovoga i vec spomenute price na postovima prije da prokomentarise:

Cijene markica i kartica PS Bi Hi PS FBiH su istovjetne kao i 2010. godine i to:
-Za članove starosti do 18 godina članske markice za 2011. godinu po cijeni od 6,00 KM / Juniori / u kojoj je uključena i cijena obaveznog osiguranja od 2,00 KM godišnje i 2,00 KM za Međunarodne asocijacije( UIAA i IKAR- CISA, ERA, BMU)

-Za članove starije od 18 godina članske markice za 2011. godinu po cijeni od 10,00 KM / Seniori / u kojoj je uključena i cijena obaveznog osiguranja od 2,00 KM godišnje i 2,00 KM za Međunarodne asocijacije ( UIAA i IKAR- CISA,ERA,BMU)

-Svi članovi trebaju imati i Člansku iskaznicu / karticu / po cijeni od 3,00 KM

Postby 3oka » 25 Mar 2011, 22:48

3oka

Postby nona » 25 Mar 2011, 23:00

Nista
:-smrtnoumoran
nona

Previous

Return to Kultura :-)