[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - VII BRANETOV MEMORIJAL

VII BRANETOV MEMORIJAL

Oglasi planinarskih drustava, klubova, grupa i pojedinaca...

Moderator: :-)

VII BRANETOV MEMORIJAL

Postby nailovamater » 17 Mar 2016, 12:39

Image

mjesto i vrijeme okupljanja: planina Čvrsnica Dugo Polje (Blidinje) - skretanje za Muh(v)arnicu, subota 02.04. u 10 sati

02.04. Blidinje - Vitlenica - Zaglavlje - dom Vilinac
03.04. dom Vilinac - Pločno (moguća promjena ture u zavisnosti od vremenskih i sniježnih uslova)

noćenje u planinarskom domu Vilinac
hrana vlastita
za skijaše: turnoskijaška oprema, dereze, cepin i vreća za spavanje
za hodače: krplje, dereze, cepin i vreća za spavanje

dodatne informacije i prijave na telefone:
+387 61 716 039
+387 61 186 422
e-mailom na:
damirsmajic@yahoo.com

ili na
forumu zone-2000

rok za prijave je četvrtak 31.03.2016.

NAPOMENA: U ZAVISNOSTI OD USLOVA TERENA TURA ĆE SE OBAVITI NA SKIJAMA ILI PJEŠKE O ČEMU ĆETE BITI OBAVIJEŠTENI DO PETKA 01.04.2016.

Image
bolje odrat' tabane bježeći, nego umrijet' neodranih tabana!

http://nailovamater.zone-2000.net
nailovamater

Re: VII BRANETOV MEMORIJAL

Postby nailovamater » 04 Apr 2016, 15:23

VII Branetov memorijal uspješno održan!

Po osunčanoj Čvrsnici skijali:
1. Amila Rujanac,
2. Edin Karadža,
3. Emir Murga,
4. Pavle Kajganić,
5. Saša Mehmedika,
6. Amir Variščić,
7. Damir Smajić.

Hvala psd "Vlinac" Jablanica na tradicionalno dobrom gostoprimstvu!
Iskreno saučešće onima koji nisu došli...

nailovamater

Postby nailovamater » 05 Apr 2016, 15:40

foto priča:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

nailovamater

Postby nailovamater » 12 Apr 2016, 16:18

naletih na post sa starim Branetovim pismom...za one koji ga nisu poznavali:

...Znas da sam ja veliki zaljubljenik u turno skijanje pa moram i sam dodati nesto na tu temu. I ja sam se tamo nekih 80tih godina spustao sa vrha Kopilica prema domu na Jezercetu (bili dobri uslovi) i nije bio neki poseban problem. Imaju zivi svedoci (Hamo Sisic i comp. - tada je GSS imao vezbu na Prenju i Naim Logic je nakon poskliznuca ispod severne padine Lupoglava dobio potres mozga tako da je vezba postala prava akcija). Istog vikenda sam se penjao i naravno spustao na skijama sa Otisa, juzna strana prema Velinim barama.Da spomenem, jos par vrhova: Paklijes, spustanje niz omladinski smer sa Hamom, Vranica, vrh Nadkrstac, severna strana prema Busovackim stajama sa Vladom Micicem, Zelengora, sa Bregoca severna strana sa Gordanom Cahtarevicem, Vito, pravo sa vrha prema Kaocima.Nemoj me krivo shvatiti, ovo ne pisem da bih se nesto hvalio jer za mene spustanje sa vrhova nije primarni cilj turnog skijanja, primarno je obici planinu u zimskim uslovima. Spustanje sa istog vrha nekad moze biti patnja, nekad uzivancija, sve zavisno od trenutnih uslova. Pamtim jedno svoje spustanje na Zelengori prema Ljubinom grobu. Nikakav poseban vrh, padina takva, takva, ali uslovi katastrofa (novi teski sneg preko starog, ubilo se za lavine i sneg stalno "dise" ispod skija). To mi je najteze spustanje koje pamtim, a opet kazem, nikakav poseban vrh. Nadam se da ce se jos ljudi javiti sa svojim dozivljajima ili da ce neko na osnovu teksta dobiti ideju za kakvu dobru turu.
Pozdrav tebi i Zonama
Brane Gligorijević

nailovamater

Return to Organizovane ture/izleti/akcije/manifestacije...