[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Škole pri PS BiH

Škole pri PS BiH

Oglasi planinarskih drustava, klubova, grupa i pojedinaca...

Moderator: :-)

Škole pri PS BiH

Postby purba » 20 Mar 2015, 09:53

.....uopće ne znam da li to ikoga više zanima....

.....međutim, PS BiH organizuje školu alpinizna, turnog skijanja itd....

.....sve je to super i ok al' kada se uzmu škole koje do sada nisu egzistirale, a potreba je evidentna (turno skijanje, opća škola planinarenja.....)....

.....zašto škola alpinizma? šta je sa SŠA, zar ista nije već pri savezu, odnosno, zar nije dio dugogodišnje aplpinističke/penjačke/visokogorske tradicije? i u kakvoj su
korelaciji ove dvije škole? nadam se da nam neko od upućenijih može objasniti.....
Zvone telefoni iz Sidneja, Vankuvera, Feniksa, a nijedan se razgovor ne završava bez pitanja ide li se na Prenj. Konstatujem da mi je jasno kako je mogao ostaviti kuću, državu, grad, porodicu, ali mi nikako nije jasno kako se može ostaviti Prenj
purba

Re: Škole pri PS BiH

Postby purba » 20 Mar 2015, 10:00

..........ovako to piše na zvaničnoj stranici PS BiH....

[u]Ujedno će ovo biti prilika za najavu škole zimskog alpinizma i škole turnog skijanja u organizaciji PS BiH/FBiH, koje se trebaju održati tokom marta i aprila.[/u]
Zvone telefoni iz Sidneja, Vankuvera, Feniksa, a nijedan se razgovor ne završava bez pitanja ide li se na Prenj. Konstatujem da mi je jasno kako je mogao ostaviti kuću, državu, grad, porodicu, ali mi nikako nije jasno kako se može ostaviti Prenj
purba

Re: Škole pri PS BiH

Postby purba » 23 Mar 2015, 16:25

purba

Return to Organizovane ture/izleti/akcije/manifestacije...