[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Planinarski savez BiH proslavio 120 rodjendan

Planinarski savez BiH proslavio 120 rodjendan

Oglasi planinarskih drustava, klubova, grupa i pojedinaca...

Moderator: :-)

Planinarski savez BiH proslavio 120 rodjendan

Postby justahiker » 25 Sep 2012, 21:43

Uzbrdo - nizbrdo.....
justahiker

Re: Planinarski savez BiH proslavio 120 rodjendan

Postby justahiker » 25 Sep 2012, 21:45

Zanimljivo vidjenje uspjesne proslave 120 godina "organizovanog" planinarstva u BiH...
Kao i sve kod nas, i ovo ce proci bez neke prevelike pompe i razgovora zasto se ovo desilo! Bez obzira na sve, srecom zavrsilo je bez vecih posljedica...

http://www.source.ba/clanak/6344371/vij ... f=aktuelno
Uzbrdo - nizbrdo.....
justahiker

Postby Hasna » 26 Sep 2012, 07:58

Ruku na srce, ljudi ili nisu čitali šta je bilo na stranici saveza napisano ili taj ko ih je poveo na planinu nije im ništa rekao, a studenti nisu čitali (glede odjeće i obuće), pošli ko na roštilj. A ovo što se tiče silaska niz Klekovo pleće, mislim da je malo pretjerano. Naravno, ne treba pojedincima dopustiti da se tako ponašaju, a znate i naš svijet, dosta njih ne poštuju planinarsku etiku. Sreli smo jedanastogodišnjaka na vrhu, propisno obučenog i odjevenog, doveo ga otac planinar i to mi je jako drago bilo.
Hasna

Postby 3oka » 26 Sep 2012, 10:15

Hasno, mogla si samo reci "bila sam i ja" :)
3oka

Postby Hasna » 26 Sep 2012, 14:05

Drug moj, to ide u drugu rubriku.
Hasna

Return to Organizovane ture/izleti/akcije/manifestacije...