[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Trying to access array offset on value of type null
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - drug fjord i te stvari...

drug fjord i te stvari...

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

drug fjord i te stvari...

Postby maja » 03 May 2006, 10:56

evo prvi radni dan u ovoj hefti i ovom mjesecu.
krenulo je hairli, obili firmu u kojoj radim... i naravno sta sad da se radi, nego da se naprđuje o svemu i svačemu...

pa bas me zanima sta zonzoni misle:

je li vaznije u zivotu imati dobre odnose u porodici recimo... da se ljudi vole, paze... bla bla... ili je vaznije, korisnije, bolje održavati savršen privid idealne porodice... (ili društva/kluba ne budi primijenjeno)?

na čemu se od te dvije stvari isplati raditi?

ili recimo...

fata se zabavlja sa mujom ( a s kim bi drugo), a meho se zabavlja sa hanifom...

a) hanifa je rekla muji da je glup, znači li to i da je fata glupa?
b) meho se posvadjao sa fatom. pričaju li fata i hanifa jedna sa drugom?
c) gdje je suljo?
maja

Postby t_bejbe » 03 May 2006, 11:03

pa brate, vaznije je imati dobre odnose s ljudima... logicno... ili ako se vec nemaju dobri odnosi onda to pokusati promijeniti (naravno ako je vrijedno truda). ja licno ne volim da sam i sa kim u losim odnosima. volim da mogu sa svima fino pricati, sa svima piti kafu, sa svima ici u planinu, sa svima sve. i u glavnom to i uspjevam.
OVOLIKO Image mi je srce!!!

moja zona: http://t-bejbe.zone-2000.net
t_bejbe

Postby maja » 03 May 2006, 11:15

lijepo je to, uspijevam i ja otici gdje hocu s kim hocu... blago meni, ali to nije tema vecerasnje emisije...

sta je to vrijedno truda? sta ako nije? da li oglas u avazu, kojim se odrices clana porodice (sestre? :mrgreen: :wink: ) moze pomoci? koliko kosta oglas? da li mogu pomoći dobre sunčane naočare, da ništa ne vidiš, ili je dovoljno zažmiriti na jedno oko (hamza, znam šta je tebi bolje)
sve su to neka zanimljiva pitanja...

ako je vrijedno truda, ko treba da se trudi? ko moze da se zrtvuje za opce dobro? mama? tata? onaj amidžić hamdo iz srednjeg?

da li je isplatnije od onog oglasa u avazu investirati u dobru marketinsku agenciju? napraivti kvalitetnu sliku: mama, tata, dvoje djece sa knjižicama iz škole, taze upisanim peticama i primjernim vladanjem i njihov zlatni koker španijel?
maja

Postby t_bejbe » 03 May 2006, 11:22

pa trudi se onaj koji je ukakio stvar... a oglas u avazu je besplatan. imas one "besplatne male oglase" - posaljes faxom ili odneses licno.

t_bejbe

Postby Adisa » 03 May 2006, 11:30

hehe
ako ti treba stela za odricanje ima moja mami, ionako se mene hoce rijesiti na taj nacin. zaboga nisam nista polozila. :wink:
nego, ja iskreno mislim da bi se trebali dobri odnosi njegovati, gdje god, bila famalija u opitanju bilo drustvo u pitanju. ne znam, nekako mi je glupo sve kao ok, a vamo prdimahovina u srzi.
da ne pametujem, svi o svemu uglavnom sute, problemi se vuku, odnosi se razjebavaju, a mislim da bi to sve trebalo rijesiti.
a mujo i fata nek ostanu sretni do kraja zivota sve dok se intima hanife ne iznosi van i ne postane predmet zajebancije u drustvu
i... o s kim ja radim... budale... :D :shock: :D
Adisa

Postby maja » 03 May 2006, 11:43

ma bježi ba, pojma nemaš... kao da je telefon besplatan...

i nemoj te rijeci ruzne koristiti, jedem! :?

helem i dalje se hvataš za ono što tebi odgovara, ali nema veze, to je normalno...

ja recimo nisam ništa usrala (sad se može, pojela sam...), ali mi neke stvari smetaju... ne radi nam lift u zgradi, prljav haustor... voljela bih da se to dovede u red... ja mogu ocistiti jednom, ali ima upravitelj (OKI) kojeg plaćamo da te stvari popravlja...
maja

Postby t_bejbe » 03 May 2006, 11:51

jooooj nidje veze :shock:

ja vise nista ne kontam. jedino sto sa skontala je da nema sulje ni na mapi... a tako je i sa vicevima... odjednom mujo i haso a sulje nigdje. koliko ja znam vazda su mujo i suljo bili haveri a haso im ponekad dodje...

helem nidje veze...

t_bejbe

Postby maja » 03 May 2006, 11:54

e o toj prdimahovini je rijec! bravo... lijepo sam ja govorila da ima vlage i da nam je džaba kupovati novi namještaj, da će nam se to sve ujebati... treba prvo to srediti, pa masna boja, pa...

a nisu mujo i fata ti koji ti mislis, a nije ni hanifa-ta hanifa, to je jedna vamo druga...
hanifine, jedne ili druge, greške, pobjede-su samo njene, neću da snosim odgovornost za njih, ni da ispastam, ni da kupim lovorike...

isto tako neću da me neko sudi kroz postupke nekog drugog... to sto je moj rodjak nihad kreten, je samo njegova stvar i problem... ja mogu svojoj okolini reci: jeste nihad je takav kakav jeste, ali rodjak mi je i to je to. ono sto radi nihad, ne radim ja. nihad je ukrao salkinom malom mobitel, ali ja nit luk jela nit luk mirisala.
sad ako salkin mali odluci da ipak ima problem samnom, to prerasta granice mojih snaga...
maja

Postby maja » 03 May 2006, 11:56

ja sam suljo... ali tisu, ja sam ovdje inkognito...
maja

Postby Adisa » 03 May 2006, 13:24

u biti ti sto odrzavaju zgrade nista neveljaju. placa se to pravo a u stvari rezultata nidje. a ako ne platis opet te ganjaju. ko i za malog nihada. jest on bas bio kreten, ali popravio se nemoj tako. sjecas se prosle zime kako je onoj djeci kod malog mosta oteo petarde, da nije njega bilo kakvo bi s... bilo na Bosninoj tekmi.
a to sto on radi,jest fakat njegova stvar, ali ne treba se sloziti sa tim i smijati uokolo kako je nihad hehe kreten. treba se ipak malo i protiviti njemu, dat mu do znanja da ce nekad tvoji prijatelji biti ti malci sa petardama.

(sta bi od teme kad tri zene na nju razglabaju) :idea: :shock:
Adisa

Postby t_bejbe » 03 May 2006, 13:51

meni se cini da je ovo planinarski forum...

t_bejbe

Postby Adisa » 03 May 2006, 13:53

meni je ovo sve legendarno, sve nidje veze...
ha ha ha
ne do dragi Bog da nas neko ozbiljno shvati. belaj
Adisa

Postby maja » 03 May 2006, 14:12

tanja sine, ja sam se već jednom sa zokom zakačila oko takvih izjava... nemoj da oplačeš 8)
maja

Postby t_bejbe » 03 May 2006, 15:10

ImageImage

t_bejbe

Postby Adisa » 03 May 2006, 15:25

haha, zasto mi ovaj kauč liči na onaj iz vaše dnevne sobe... :D :D :D
Adisa

Next

Return to Po šumama i gorama...