[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Pomoć

Pomoć

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

Pomoć

Postby Cicak » 20 May 2013, 15:04

Pozdrav svim dobrim ljudima,
doselio sam se u Sarajevo kao student prije 8 godina i u prije neki dan konačno prebacio i CIPS :) Oženio se u međuvremenu, magistrirao i dobio čerkicu. Želio bih da upoznam okolinu Sarajeva, planine, biljke, gljive itd. Nisam nikada pretjerano hodao po planinama iako sam odrastao u Travniku (ako se hodanje ne naziva "ekspedicije" po obroncima Vlašića kao dijete :) sa drugarima). Zanima me ima li neka neformalna grupa mladih ljudi, btw meni je 27, koja je spremna da mi pomogne u vidu izbora najminimalnije opreme, jer pretjerana ulaganja na početku su najgori način ubijanja želje za svime (iz iskustva govorim), neko ko će mi pomoći u prvim rutama, neko ko će me posavjetovati? Nadam se da smo se razumjeli, moram malo pobjeći od gradske vreve, a pritome da se ne zavalim u dugove radi opreme ili izgubim život kao početnik. Ako ima neko ko je zainteresiran za prijatelja kome može pomoći volio bih da mi se javi (joj ispadoh asocijalan pa preko foruma tražim prijatelje :)).
Cicak

Return to Po šumama i gorama...