[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Smještaj na Zelengori

Smještaj na Zelengori

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

Smještaj na Zelengori

Postby Jasna » 27 Jul 2011, 00:14

Lijep pozdrav svim planinarima i zaljubljenicima u prirodu. Tek sam se registrovala na vaš forum, a pronašla sam ga tragajući za nekim iole pristojnim smještajem na Zelengori. Pročitala sam hrpu vaših postova kao i vaših akcija na obnavljanju planinarskih domova i kuća i na tome vam svaka čast.

Međutim, mene zanima pošto imate veliko iskustvo, gdje otići u netaknutu prirodu poput Zelengore (možete predložiti i druge planine i mjesta) a da nisu zagađeni hotelskim turizmom, ogromnim cijenama i pomodarstvom? Pošto nemam vlastiti automobil možete li mi za početak kazati gdje bih mogla otići na par dana s kćeri i majkom da se nadišem čistog planinskog zraka jer živim u jednom od najzagađenijih gradova bivše Juge?

Pomagajte, please!

hvala svima unaprijed na odgovoru i još jednom sve čestitke za forum, ali i još više za vaš nepresušni entuzijazam i ljubav za Majku Zemlju!
Jasna

Re: Smještaj na Zelengori

Postby Planinarko » 27 Jul 2011, 00:31

Gdje god ima neki smjestaj to ti nije netaknuta priroda, npr boracko jezero, prokosko i slicno. Jedino da nadjes tako neki smjestaj, a onda da planinaris. Posto nemas auto ja ti predlazem da odes na Visocicu u pd Tusila, pa odatle shetas po Visocici, penjes vrhove i slicno. Imas ovaj gradski kombi/bus koji vozi jednom/dva puta dnevno gore. Recimo odes u petak, a vratis se u nedjelju, mislim da u nedjelju imas bus oko 6-7 navece, al provjeri na grasovoj stranici, linija za Sinanovice.

Mislim da na zelengori nemas nikakvog smjestaja osim vlastitog shatora :roll:

Imas isto grasovu liniju za Turove, tu imas dom Sustavac pa odatle mozes planinariti na Treskavicu
84-te je pao snijeg, i skupio se citav svijet.....
Planinarko

Re: Smještaj na Zelengori

Postby Armin » 27 Jul 2011, 13:18

Jasna, Planinarko ti je dobro predložio - dom u Sinanovićima je fina prva destinacija. Kombi inače polazi sa Ilidže ... red voznje mozes naci na GRAS-ovom sajtu, ili telefonski ...

Druga opcija je Hrasnicki stan (koristis isti kombi) ... izadjes na V.Polju odnosno kod "šumarije" na Igmanu i onda lagano 1h pjeske do doma ...
Edmund Burke: "The only thing necessary for the triumph of evil is that good men should do nothing"
Armin

Return to Po šumama i gorama...