[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - pesti brdo iz dive

pesti brdo iz dive

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

pesti brdo iz dive

Postby kotomoreplatit » 12 Apr 2011, 14:12

pozdrav!

može li mi ko dat informaciju o usponu na pešti brdo iz dive grabovice, ali ne via feratom, nego odvojkom kroz korito radava pa uzbrdo između v. i m. medveda?
na kartama je put ucrtan, al nigdi na netu ne mogu nać informacije o tom pristupu.... ~X(
u čemu je kvaka? :roll:

hvala!
Last edited by kotomoreplatit on 12 Apr 2011, 15:27, edited 1 time in total.
kotomoreplatit

Re: pešti brdo iz dive

Postby nailovamater » 12 Apr 2011, 14:58

ni google ne zna baš sve...to je lovačka (lovokradljivačka staza)...
nego, predlažem ti da pokušaš ići odvojkom kroz korito radava pa uzbrdo između v. i m. medveda...

p.s. vrh je pestibrdo ili ploča, a ne peštibrdo...
bolje odrat' tabane bježeći, nego umrijet' neodranih tabana!

http://nailovamater.zone-2000.net
nailovamater

Postby 3oka » 12 Apr 2011, 15:22

Ponesi 3 - 4 galona vode, ili se nadaj snijegu, zavisi kad si planirao/la na tu turu....
3oka

Postby kotomoreplatit » 12 Apr 2011, 15:24

pa da, o toj trasi kroz korito radava i pitam...

a ovo Š mi se nekako potkralo i ostalo :oops:

a još mi je zanimljivije šta nema nikakve informacije i o mezića (merića) stijeni, velikanu uz veliki kuk, cvitinu i izgorjelu grudu...?????????

pomagajte ljudi, umriću u neznanju....
kotomoreplatit

Re: pesti brdo iz dive

Postby Hasna » 12 Apr 2011, 15:36

Ja znam ove neke koji su penjali (alpinistički) i Cetinu/Cvitinu, Izgorjelu grudu, Veliki kuk i Mezića stijene, samo neće da pišu o tome, rado pričaju.Ja ih ovaj put javno kritikujem, da samo ne čitaju forum, nego da i pišu. Mislim da pravi ljudi trebaju pričati...
Hasna

Re: pesti brdo iz dive

Postby nailovamater » 12 Apr 2011, 16:14

eto vidiš, pravi ljudi a ne prave žene :roll:
bolje odrat' tabane bježeći, nego umrijet' neodranih tabana!

http://nailovamater.zone-2000.net
nailovamater

Return to Po šumama i gorama...