pozdrav svima ,koliko vas ima (561 +svi posjetioci)

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

pozdrav svima ,koliko vas ima (561 +svi posjetioci)

Postby KEHAH » 06 Jan 2011, 21:07

Sa zonama sam od njihovog početka.Baš u to vrijeme sam kupio KNJIGU Matiasa Gomesa koja me ohrabrila na to da krenem dalje od Barica, Bukovika,Stanara , Bjelašnice...Bilo je to za mene romantično vrijeme : neiskustvo, šarena situacija sa minama,nikakva oprema i kakva –takva orijentacija, te ogromna volja i ljubav za planinom...Svaka dodatna informacija je bila više nego dobrodošla (Feka-Treskavica; Armin –Zelengora...) :-D .
Još uvijek idem sa 1,2 ili max. 3 jarana- bez vodiča ,služeći se kartom 1 :25000, skupljajući informacije iz svih raspoloživih izvora.Svaki put je nova destinacija ili novi pristup što daje posebnu draž.O svim turama sam zapisivao osnovne info kao što su pristup ,satnice i eventualane nejasnoće (marka= majka) i ovim jednostavno želim da ohrabrim sve one koji posjećuju Zone ,a ne usuđuju se napraviti prvi korak dalje .
Poseban pozdrav ekipi iz pd Borašnica (especially jemo) , te momcima iz PSG predvođenim Sadom K. , koji su mi uljepšali ono što je samo od sebe prelijepo –NJ.V. Prenj!
:-D .
KEHAH

Re: pozdrav svima ,koliko vas ima (561 +svi posjetioci)

Postby jemo » 07 Jan 2011, 14:02

Kenane izvini ali ne možeš pozdravljat 561 forumaša ako si ti 561-prvi...znači.. molim administratore da ovo isprave te stave pozdrav svima, koliko vas ima 560 + svi posjetioci, znači ne pozdravljaš sebe...jesam dobro ja ovo skonto?
jemo

Postby KEHAH » 07 Jan 2011, 18:04

Eh jemo, jemo... vidio sam grešku ,ali sam mislio neće niko skontat..... :-(
KEHAH

Postby Stijena » 07 Jan 2011, 20:26

jemo wrote:Kenane izvini ali ne možeš pozdravljat 561 forumaša ako si ti 561-prvi...znači.. molim administratore da ovo isprave te stave pozdrav svima, koliko vas ima 560 + svi posjetioci, znači ne pozdravljaš sebe...jesam dobro ja ovo skonto?

jemo.

I nije Kenan,nego KEHAH. :lol: :kez

KEHAH,hvala na pozdravu.

Vedro.
Stijena

Return to Po šumama i gorama...