Hocu i ja da budem planinar!

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

Re: Hocu i ja da budem planinar!

Postby Ado » 11 Jun 2010, 13:59

Nece bas cesto. Samo svaki vikend i ponekad par radnih dana. :smile:
Ado

Postby Klepsidra » 28 Jun 2010, 11:40

chupo wrote:ma dobro ti ...nego šta bi sa klepsidrom ???
prestala je prokišnjavati ??? :roll:

usput i ja hoću biti planinar ....

Nista. Postala sam planinar...i mislim da sam te upoznala.
Hai zdravo!
Klepsidra

Postby Klepsidra » 28 Jun 2010, 11:47

Suncica wrote:dok se klepsidra javi, s obzirom da svi zelimo biti planinari, hocemo li krenuti gdje?

Suncice ja sam pocetnik....veliki pocetnik....mozes samnom kad te budem pozvala, no...preko ljeta necu bit tu, sto znaci da necu ni planinarit, pa nekad tamo kasnije ako budes jos bila zagrijana....

A ako ti je mrsko cekat na mene onda se moras snaci...samo da znas planinarska oprema je skupa do bola...ja jos nisam nabavila one cipele...
Klepsidra

Postby Klepsidra » 28 Jun 2010, 11:49

chupo wrote:ma dobro ti ...nego šta bi sa klepsidrom ???
prestala je prokišnjavati ??? :roll:

usput i ja hoću biti planinar ....

da i sta ti znaci ovo "prestala je prokisnjavati?", nekako mi vuce na ismijavanje? elaboriraj mi to...
Klepsidra

Postby Drea » 29 Jun 2010, 11:01

Nemoj biti toliko ljuta ;-)
Drea

Postby Klepsidra » 01 Jul 2010, 22:30

Drea wrote:Nemoj biti toliko ljuta ;-)

Nisam uopste, samo kazem :)
Klepsidra

Postby Klepsidra » 05 Mar 2011, 18:03

I eto tako. Ja cura iz ravnicarskih krajeva postadoh eto i planinar. I to aktivan planinar da vise ne mogu bez planine i prirode! Svakog vikenda sam negdje...kad se samo sjetim kako sam dosla na ovaj forum ne bi li me neko usvojio u P.D., a onda sam iznenada dozivjela kulturni sok tako sto su se (bez imalo sustezanja ovo cu reci) planinarska drustva "otimala" za mene...i eto...postala sam clan jednog P.D. u Zenici.

Od opreme nisam imala nista. Nosila sam neke stare starke...a sad imam dvoje planinarske cizme, tj. jedne su gojzerice. Naravno iduci na planinu shvatila sam da je obuca najvaznija pa sam i kupila prvo obucu....pa ranac...i tako redom kako vec ide...Naravno, jos mi fali nekih stvarcica, ali vremenom nabavit cu ih. Za par mjeseci (u maju ce godina) koliko planinarim ipak sam kupila puno stvarcica.

Od planina vijdela sam : Vlasic-Paljenik, Vranicu-Nadkrstac, Cvrsnicu-Hajducka vrata, Visocicu-Crveni kuk, Skakavac, Lisac, Smetove, Hum pored Zenice, ...i jos neka brda....(ne racunam one planine na kojima sam ranije bila dok nisam planinarila, kao sto su Golija u Srbiji, Avala itd)...

No, bez obzira sto imam svoju bandu sa kojima planinarim, bilo bi mi zadovoljstvo da se udruzimo....i da jedni druge pozivamo na pohode... :love
Klepsidra

Previous

Return to Po šumama i gorama...