[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Ukradena ploca za Adisa Kurtovica!

Ukradena ploca za Adisa Kurtovica!

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

Ukradena ploca za Adisa Kurtovica!

Postby Armin » 17 Aug 2009, 06:38

24.jula ove godine smo Hido, Haris, Zijo Kurtovic i ja otisli na Jezerce da postavimo plocu za Zijinog sina Adisa. Zijo i njegov sin Adis su pred rat zadnju turu napravili upravo na Prenju i Jezercu. Mala ploca, mesingana, ubusena je na boulderu pored ploce za one 2 Slovenke. Prije 2 sedmice, kada smo bili na akciji, ploča je strajala, ali sada u subotu vidjesmo da ploče nema! S obzirom na slicnu sudbinu metalnih ploca sa Bjelasnice, jedino što "logično" pada na pamet je da je ploča ukradena da bi bila prodata za, ne znam, mozda 5 KM koliko to malo mesinga vrijedi.

Ploču, ovaj put kamenu/granitnu/mermernu ćemo opet postaviti na istu lokaciju i to nije toliki problem koliki je problem sam čin. Mrsko mi je o ovome i pričati koliko je odvratno, ali zbog ljudi koji ovo čitaju moram. Treba da se zna da ima i takve stoke koji su sposobni za ovakve stvari.
Edmund Burke: "The only thing necessary for the triumph of evil is that good men should do nothing"
Armin

Re: Ukradena ploca za Adisa Kurtovica!

Postby selma » 17 Aug 2009, 09:39

Ja sam Za Da se uvede SMRTNA KAZNA! Za ovakav cin nema milosti za takve crne duše :mad:
selma

Postby Drea » 17 Aug 2009, 10:20

...ne mogu da vjerujem...
ja bolesnih idiota :-(
Drea

Postby prenj » 17 Aug 2009, 14:19

strašno!
zapita li se kad bosanskohercegovacki hajvan u sta sve srlja??
Put ne postoji. Put nastaje hodanjem.
prenj

Postby StoMiNedaMojNadimak » 24 Aug 2009, 15:16

Ne volim što ovo moram ovako reći ali...

DABOGDA NJEMU TREBALA!!!

...i to nakon što upadne u šaht koji je odnio par dana ranije!
Fuj.
Opet pitam: što mi neda moj nadimak?
theČUPO
StoMiNedaMojNadimak

Postby Anes » 24 Aug 2009, 15:35

znam da se ne može porediti ali još jedan kretenluk na planini, neki hajvan izrešetao kantu za zahvačanje vode na bunaru na b. vodama ,pucao iz sačmarice !! šta sve nečemo doživiti !
Anes

Postby prenj » 25 Aug 2009, 00:44

kad kreteni pocnu upadati u zamke za medvjedeImage
kasno ce im biti kukumakatiImage
Put ne postoji. Put nastaje hodanjem.
prenj

Postby sanco » 26 Aug 2009, 10:36

Stvarno cin za smrtne kazne.. Da Bog da te pare dao doktoru !
sramota!! :-(
Pozdrav iz Jablanice
Od grupe mladih
planinara!
sanco

Return to Po šumama i gorama...