[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4762: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3897)
Forum Zone-2000 • View topic - Cvrsnica

Cvrsnica

Vijesti, informacije, pitanja, ankete... u najširem smislu

Moderator: :-)

Re: Cvrsnica

Postby kotomoreplatit » 25 Sep 2009, 11:50

hvala na odgovorima... ma dobro gledam kartu, nego je bilo bolje da razložim plan. jedna ekipa ide danas popodne, i večeras spava na bivku. ujutro piče feratom, preko kuka, hajdučkih i spavaju na tisama. nedilja povratak preko žlijeba nazad. mi bi krenuli večeras. jedna od varijanti je da do bivka dođemo po noći da ih stignemo. i ujutro skupa nastavak. u tom slučaju nećemo ništa vidit od korita i kanjona (od auta do bivka), pa me zato interesira eventualni put nazad tise-bivak-auto. jer smo već prošli tise-žlijeb-auto, koji nije toliko interesantan, osim vidikovca. zadnji put su nam na tisam rekli da postoji put (zli potok), al da je poprilično (niz) zaheban, da je čak neko unatrag par godina nehebo tamo (valjda vododerina, lišće, strmo)...
e i da, jel moguće nabavit ključ za vilinac, koliko shvaćam, pod ključem je i zaključan???
kotomoreplatit

Postby 3oka » 25 Sep 2009, 12:53

Vilinac kljuc : www.pdvilinac.ba
Nocna tura do bivka je malo komplikovanija. U sumi je marka ok, onda ide uz korito rijeke jedno vrijeme i tu je tolerantno dobra, malo gubis vremena ali se moze naci. Prelazak na drugu stranu je ........., ne moze se korito markirati a valja naci ulaz u sumu......
Tise - Bivak - auto nisam isao. Koliko cuh od "prolaznika" lijepa je staza. Postavljena su osiguranja na mjestima X, i moze se. Posebno sto cete biti odmorni (polazak je ujutro sa Tisa) . . .
3oka

Postby 3oka » 25 Sep 2009, 12:56

3oka

Postby kotomoreplatit » 25 Sep 2009, 14:48

super, hvala...

evo, ovo je zadnji posjet tom dijelu čvrsnice. reportaža je od kolege...

http://www.crometeo.net/phpbb/viewtopic ... 04#p390604

u svakom slučaju, čvrsnica ruuuuuuuuuuuulz :zivio
kotomoreplatit

Postby nona » 25 Sep 2009, 15:08

Eto, kad covjek zna drzat fotoaparat. Slike su "mrak", samo se ne vide sve, kod mene ih je pola kao linkovi koji ne rade :sad:
nona

Postby Drea » 26 Sep 2009, 12:16

stvarno prelijepe slike.... 8->
Drea

Postby maliPlaninar » 02 Oct 2009, 13:39

pozdrav, nakon sto sam naletio na ove stranice evo odmah i da zapitam:
nakon plocnog, zeljeli bi se prije snijega jos jednom vratiti cvrsnici. da li se moze odraditi vilinac u jednodnevnom izletu kao i plocno i koju rutu izabrati a da smo sigurni da necemo 'odletjeti' u zrak, tj. od mina?
jos ako ima i gpx trag (googlao sam ali nisam nasao) bilo bi super jer onda mogu sam proanalizirati visinski profil i sto nas ceka.
kako je djecak odradio nas uspon na plocno imate na http://free-st.t-com.hr/Ante/vrhovi.html (u biti nije on upitan da li ima snage, ja sam slabija karika u lancu). na nasim stranicama su i svi gpx tragovi sa nasih setnji po planinama, pa mozda nadjete nesto zanimljivo.
maliPlaninar

Postby nailovamater » 02 Oct 2009, 13:47

jablanica-park prirode blidinje-skijaliste risovac-mali vilinac-veliki vilinac...
jablanica-park prirode blidinje-vitlenica-veliki vilinac...
ture mogu u jednom danu.

imam nesto tacaka u gps-u ali ti mogu poslati tek u ponedeljak.
bolje odrat' tabane bježeći, nego umrijet' neodranih tabana!

http://nailovamater.zone-2000.net
nailovamater

Postby Armin » 02 Oct 2009, 13:57

Za nekog ko ima 6 godina imas odlican vokabular. Ne mislim na tebe nj.m vec na Antu
Edmund Burke: "The only thing necessary for the triumph of evil is that good men should do nothing"
Armin

Postby nailovamater » 02 Oct 2009, 14:41

mene zanima kakve su mu psovke :roll:

nailovamater

Postby maliPlaninar » 04 Oct 2009, 19:43

ako ste procitali naslovnu stranicu onda ste mogli shvatiti zasto sam ja poceo prvi put planinariti sa 43, a ako i nakon ove napomene nije dovoljno jasno, onda budite sretni da sa sa tako necim niste sreli. meni samo preostaje da sto bolje iskoristim njegovu ljubav za planine da bih izvukao maksimum u integraciji u svoju okolinu.
ok? ili je najbitnije cuti kakve su psovke?
maliPlaninar

Postby ZEPTER » 28 Jun 2010, 02:03

Planiramo uskoro na Cvrsnicu..Diva Grabovica-Tise-Hajducka vrata-V.Vilinac..Imamo i sator pa smo mislili ,ako uspijemo prvi dan izaci do Hajduckih vrata, negdje gore kod onog jezerceta zanociti..E sada par pitanja pa ako neko moze da mi odgovori..Gdje ostaviti auto (posto nismo nikada bili , pa ne znamo :strasljo ) i gdje ima,ako ima, pitke vode-izvora od Hajduckih vrata pa dalje prema V.Vilincu(osim kod doma pod Vilincem)?Pozdrav svim zonzonima i unaprijed hvala na odgovorima.
ZEPTER

Postby nailovamater » 28 Jun 2010, 09:28

auto ostavite u selu diva grabovica. pitajte domaćine gdje neće smetati...
pitke vode ima u tom jezeru koje spominješ a koje se zove crljenak. jedno je od rijetkih jezera u bih iz kojih možeš piti vodu a da se ne okrastaš. odtle do vilinca nema izvora ali vam ne trebaju jer ta dionica nije duga. ako baš zapne, spustite se do čatrnje pod domom...

nailovamater

Postby ZEPTER » 28 Jun 2010, 10:26

Drago mi je cuti da jos ima takvih jezera..Onda ce mo se suzdrzati od brckanja-rashladjivanja u istom :?: :cry:... iako se smatram relativno,po nekim nasim standardima,cistom osobom ...a nemam nekih poznatih koznih oboljenja.. ..Matero,hvala na odgovoru.
ZEPTER

Postby nailovamater » 28 Jun 2010, 11:09

nego, šta će tebi voda kad si zepter :shock:

nailovamater

Previous

Return to Po šumama i gorama...